Hodinky dámské jsou stylové a funkční

 

Dámské hodinky patří k velmi oblíbenému módnímu doplňku, který ocení každá žena. Hodinky dámské jsou nejen stylové, ale také velmi funkční. V současné době, kdy je trendem zdravý životní styl, se těší velkému úspěchu také různé funkční hodinky, které jsou určené přímo pro sportovce, kteří chtějí mít o svém sportovním výkonu dokonalý přehled. Každá žena tento perfektně padnoucí doplněk jistě ocení.

 

Hodinky dámské

V sekci hodinky dámské si na našich webových stránkách zlatnictvikleopatra.cz, jistě vyberete ten správný módní kousek, nad kterým vaše srdce zaplesá. Naše hodinky jsou velmi kvalitní a zároveň funkční. Velmi oblíbené jsou například hodinky dámské šperkované, kterým patří prvenství na pomyslném vrcholu designových skvostů. Naše hodinky jsou odolné vůči vlhkosti, jsou lehké a mají povrchovou úpravu, která neobsahuje žádné stopy niklu. Bílý kov se zase postará o perfektní design. Pokud tedy muži zatouží po tom, udělat své drahé polovičce radost, určitě by měli zvážit pořízení dámských hodinek, které ženy prostě milují. Hodinky si své kouzlo drží i v době, kdy světu vládnou moderní technologie a elektronika. Udělejte své drahé radost tímto neotřelým dárkem, který jí pohladí na duši.

 

Přesná jako švýcarské hodinky!

Přesně tímto výrazem vás budou oslovovat vaši kolegové v zaměstnání i kamarádky na zábavě, pokud si vyberete některé z našich kvalitních dámských hodinek. Kvalitní strojek hodinek Japan Miyota – Citizen se postará o to, že už nikdy nikam nepřijdete pozdě. Vyhnete se tak velmi dobře nepříjemnému faux pas, kdy dorazíte na pracovní poradu o pět minut později a všichni se na vás, včetně vašeho nadřízeného budou opovážlivě dívat. S našimi hodinkami se vám podobné situace, už nebudou stávat. Výjimku ovšem tvoří notoričtí opozdilci, kteří mají pozdní příchody v krvi. Objevte tak kouzlo kvalitních dámských hodinek, které udělají z vašeho zápěstí klenot.

 

Sortiment

Hlavní menu

Statické stránky

 

Otevírací doba
 Po - Pá  9 - 17 hod


   

 

25.2. -1.3.2019,
 ZAVŘENO kamenná prodejna
DOVOLENÁ
e-schop objednávky
pošleme 4.3.2019

 


 

Dohoda s PÚ

 
- návštěvník
 

Jak koupit prstýnek a přitom sledovat ten úžasný moment překvapení?

 

To musíte vědět velikost. Zjistit velikost jejího prstýnku bez zeptání není zase tak složité, jak to může nejdříve vypadat. Je několik řešení. Ujasněte si na jaký prst pravé nebo levé ruky prsten chcete a mějte na paměti že každý prst je jiný.

Velikost prstenu tedy v čísle znamená obvod vnitřku prstenu v milimetrech.

Půjčte si ho.
Nejpřesnější je půjčit si prstýnek a doběhnout do prvního zlatnictví a nechat si velikost změřit.

Obkreslete si ho.
Obtáhněte si vnitřek prstene tužkou na kousek papíru. Pozor je potřeba být přesný.
Z nákresu změříme vnitřní průměr a spočítáme obvod.

Změřte ho.
Pokud máte posuvné měřítko (šupleru) změřte přesný vnitřní průměr a dosadíme  ho do vzorečku pro spočítání obvodu: vnitřní průměr v mm   x   3,14  =  velikost 

Nasaďte si ho.
Jednoduše si nasaďte její prsten na svůj prst a na místě, kdy už nepůjde dále, si udělejte čárku propiskou. Pozor na  umytí rukou.

Nebojte se zeptat o kolik velikostí lze prsten, který se Vám líbí zvětšit či zmenšit. Je to různé, ale všeobecně lze říci, že je to o dvě čísla nahoru i dolů. Může to být, až mnohonásobně více.   Prostě se ptejte a ptejte.

Zásnubní prsten.
Se nosí na prsteníčku levé ruky. V tomto případě na stejný prst by měl přijít prsten snubní, ale toto nedoporučuji, jelikož dochází k odírání obou prstenů o sebe. Z tohoto důvodu vybírejte zásnubní prsten tak, aby šel zvětšit na prostředníček,  nebo prsteníček pravé ruky.

Snubní prsten.
Dnešní trend je co snubní prsten to originál. Vybírejte tak, aby vydržel na celý život. Ptejte se na zvětšení a popřípadě možnost opravy povrchu. Matný nošením vyleštíte a lesklý poškrábete.

Dobrý prodejce by Vás na úskalí výběru měl upozornit, ale věřte že jsme jenom lidé a proto se ptejte a ptejte!!!!!