Porcelán

Sklo a porcelán

 

Zkrášlete svůj domov tradičními skleněnými nebo porcelánovými výrobky. Nejenže si je můžete vystavit ve vitríně v obývacím pokoji či v jídelně, také je můžete někomu darovat. Sklo i porcelán jsou moderní již několik let. Rozšiřte tak svou sbírku o unikátní skleněné či porcelánové talířky, hrníčky, misky, konvičky nebo třeba vázy z našeho sortimentu.

 

V nabídce máme porcelán Originální cibulák z Dubí, dále pak stále velmi moderní Růžový porcelán z Chodova a nabízíme také korbele nebo cínová víka. Z nabídky skleněných výrobků pak doporučujeme produkty z olovnatého křišťálu s jemným i bohatým brusem - naše nabídka je pestrá a čítá několik desítek produktů.

 

Ukázku produktů naleznete zde na našich webových stránkách. Blíže prohlédnout a zakoupit si je však můžete v naší prodejně v Hradci Králové na Velkém náměstí. Nabídku rovněž neustále rozšiřujeme o nové kousky, takže si na své přijdou jak ti, co hledají originální dárek, tak i věrní sběratelé.

Sklo a porcelán

Porcelán

Originální cibulák - Dubí
Růžový porcelán - Chodov

Korbele - cínová víka

Sklo

Olovnatý křišťál - jemný i bohatý brus
(vázy, dózy, podnosy, mísy, karafy, skleničky ...)

Několik ukázek z našeho obchodu

 

Ukázka Chodovského porcelánu, korbelů a cibuláku

 


Fotogalerie

 

Sortiment

Hlavní menu

Statické stránky

 

Otevírací doba
 Po - Pá  9 - 17 hod


   

 

25.2. -1.3.2019,
 ZAVŘENO kamenná prodejna
DOVOLENÁ
e-schop objednávky
pošleme 4.3.2019

 


 

Dohoda s PÚ

 
- návštěvník
 

Jak koupit prstýnek a přitom sledovat ten úžasný moment překvapení?

 

To musíte vědět velikost. Zjistit velikost jejího prstýnku bez zeptání není zase tak složité, jak to může nejdříve vypadat. Je několik řešení. Ujasněte si na jaký prst pravé nebo levé ruky prsten chcete a mějte na paměti že každý prst je jiný.

Velikost prstenu tedy v čísle znamená obvod vnitřku prstenu v milimetrech.

Půjčte si ho.
Nejpřesnější je půjčit si prstýnek a doběhnout do prvního zlatnictví a nechat si velikost změřit.

Obkreslete si ho.
Obtáhněte si vnitřek prstene tužkou na kousek papíru. Pozor je potřeba být přesný.
Z nákresu změříme vnitřní průměr a spočítáme obvod.

Změřte ho.
Pokud máte posuvné měřítko (šupleru) změřte přesný vnitřní průměr a dosadíme  ho do vzorečku pro spočítání obvodu: vnitřní průměr v mm   x   3,14  =  velikost 

Nasaďte si ho.
Jednoduše si nasaďte její prsten na svůj prst a na místě, kdy už nepůjde dále, si udělejte čárku propiskou. Pozor na  umytí rukou.

Nebojte se zeptat o kolik velikostí lze prsten, který se Vám líbí zvětšit či zmenšit. Je to různé, ale všeobecně lze říci, že je to o dvě čísla nahoru i dolů. Může to být, až mnohonásobně více.   Prostě se ptejte a ptejte.

Zásnubní prsten.
Se nosí na prsteníčku levé ruky. V tomto případě na stejný prst by měl přijít prsten snubní, ale toto nedoporučuji, jelikož dochází k odírání obou prstenů o sebe. Z tohoto důvodu vybírejte zásnubní prsten tak, aby šel zvětšit na prostředníček,  nebo prsteníček pravé ruky.

Snubní prsten.
Dnešní trend je co snubní prsten to originál. Vybírejte tak, aby vydržel na celý život. Ptejte se na zvětšení a popřípadě možnost opravy povrchu. Matný nošením vyleštíte a lesklý poškrábete.

Dobrý prodejce by Vás na úskalí výběru měl upozornit, ale věřte že jsme jenom lidé a proto se ptejte a ptejte!!!!!