Zlaté šperky pro princeznu

S námi se každá slečna i dáma může stát princeznou

Skoro všechny malé holčičky si rády hrají na princezny. Začnou si půjčovat maminčiny obleky, šperky, dokonce i boty na podpatku, model doladí záclonou... A princezna je na světě. Některá se vydává za Šípkovou Růženku, jiná třeba za královnu Kleopatru. Šperky hrají v kostýmech princezny podstatnou roli.

Ale ruku na srdce... Mnohá slečna i paní se ráda cítí jako princezna. Jaký šperk bych si dnes vybrala? Zlatý řetízek, zlaté náušnice, briliantovou brož? Pro všechny slečny i dámy máme širokou nabídku zlatých šperků ze 14karátového a 18karátového zlata. Vyhovíme každému požadavku našich zákazníků. Prsteny, náušnice, řetízky, zlaté šperky, prsteny kamenové se syntetickým či přírodním kamenem (briliant, diamant, safír, smaragd, rubín, perly), přívěsky, řetízky, náhrdelníky, náramky – z našeho nepřeberného sortimentu si vebere opravdu každý, i ten nejnáročnější klient. 

Nezapomínáme ani na důležité životní události a dle přání zákazníka vyrobíme prsten zásnubní či snubní. Pro děti máme připraveny dětské zlaté náušnice. Rodiče si z našeho širokého sortimentu mohou vybrat náušnici dle svého gusta, věku dítěte, velikosti ušního lalůčku, a podobně.

Z našeho sortimentu si mohou vybrat i klienti, kteří mají zálibu v českém růžovém porcelánu, originálním cibuláku a broušeném skle. Nabízíme rovněž společenské a sportovní hodinky, kuchyňské, nástěnné a stolní hodiny. Pro muže máme širokou paletu kravatových spon, manžetových knoflíků, pánských prstenů, ale i náramků.

Nesoustředíme se ovšem jenom na zlato. Nabízíme luxusní portugalské stříbro kombinované se zlatem, stříbrné šperky osázené kameny, šperky francouzké značky Champs Elysées - Paris, zirkony, jantar, tyrkys nebo korály. Provádíme také ruční zakázkovou výrobu a rytecké práce, opravujeme šperky. Dle  zákazníka jsme proto schopni pružně reagovat na každé jeho přání, vyplníme i ta nejtajnější přání každé princezny.

 

Sortiment

Hlavní menu

Statické stránky

 

Otevírací doba
 Po - Pá  9 - 17 hod


   

 

25.2. -1.3.2019,
 ZAVŘENO kamenná prodejna
DOVOLENÁ
e-schop objednávky
pošleme 4.3.2019

 


 

Dohoda s PÚ

 
- návštěvník
 

Jak koupit prstýnek a přitom sledovat ten úžasný moment překvapení?

 

To musíte vědět velikost. Zjistit velikost jejího prstýnku bez zeptání není zase tak složité, jak to může nejdříve vypadat. Je několik řešení. Ujasněte si na jaký prst pravé nebo levé ruky prsten chcete a mějte na paměti že každý prst je jiný.

Velikost prstenu tedy v čísle znamená obvod vnitřku prstenu v milimetrech.

Půjčte si ho.
Nejpřesnější je půjčit si prstýnek a doběhnout do prvního zlatnictví a nechat si velikost změřit.

Obkreslete si ho.
Obtáhněte si vnitřek prstene tužkou na kousek papíru. Pozor je potřeba být přesný.
Z nákresu změříme vnitřní průměr a spočítáme obvod.

Změřte ho.
Pokud máte posuvné měřítko (šupleru) změřte přesný vnitřní průměr a dosadíme  ho do vzorečku pro spočítání obvodu: vnitřní průměr v mm   x   3,14  =  velikost 

Nasaďte si ho.
Jednoduše si nasaďte její prsten na svůj prst a na místě, kdy už nepůjde dále, si udělejte čárku propiskou. Pozor na  umytí rukou.

Nebojte se zeptat o kolik velikostí lze prsten, který se Vám líbí zvětšit či zmenšit. Je to různé, ale všeobecně lze říci, že je to o dvě čísla nahoru i dolů. Může to být, až mnohonásobně více.   Prostě se ptejte a ptejte.

Zásnubní prsten.
Se nosí na prsteníčku levé ruky. V tomto případě na stejný prst by měl přijít prsten snubní, ale toto nedoporučuji, jelikož dochází k odírání obou prstenů o sebe. Z tohoto důvodu vybírejte zásnubní prsten tak, aby šel zvětšit na prostředníček,  nebo prsteníček pravé ruky.

Snubní prsten.
Dnešní trend je co snubní prsten to originál. Vybírejte tak, aby vydržel na celý život. Ptejte se na zvětšení a popřípadě možnost opravy povrchu. Matný nošením vyleštíte a lesklý poškrábete.

Dobrý prodejce by Vás na úskalí výběru měl upozornit, ale věřte že jsme jenom lidé a proto se ptejte a ptejte!!!!!