Krásné náušnice se stanou vaší ozdobou

Krásné náušnice se stanou vaší ozdobou 

Podtrhněte svou krásu nošením nadčasových šperků, zhotovených z moderních drahých kovů a ozdobených překrásnými drahými kameny. Náušnice se řadí mezi nejoblíbenější šperky vůbec, dokonale podtrhnou jemné rysy v obličeji nebo naopak odvedou pozornost z jiných míst na těle. Náušnice můžete zakoupit v celé škále atraktivních provedení. Vyrábějí se v různých tvarech i v celé škále zdobení.

Bohatý výběr moderních náušnic

Na webových stránkách našeho zlatnictví Kleopatra naleznete krásné náušnice na každodenní nošení i pro speciální příležitosti. Náš sortiment čítá několik desítek párů pro ženy i dívky v každém věku. Zakoupíte u nás náušnice z tradičního žlutého i bílého zlata. Oblíbené jsou náušnice se zirkony, které představují cenově dostupnější variantu šperků. O něco dražší jsou briliantové nebo diamantové náušnice, které poslouží spíše jako dárek k narozeninám, k Vánocům nebo pro jinou zvláštní příležitost.

Náušnice dle velikosti a barvy

Pokud nevíte, pro jaké náušnice se rozhodnout, můžete vybírat podle několika aspektů. Roli hraje samozřejmě jejich tvar. Zatímco některé ženy preferují spíše kulaté náušnice, jiné dávají přednost jednoduchým delším tvarům. Je potřeba zvážit také zapínání, které může být ve formě klasického háčku nebo třeba puzety. Svůj význam má i barva, jelikož právě ta by měla dokonale ladit s vaším oblečením a s dalšími šperky. Atraktivní jsou zelené smaragdy, červené rubíny nebo modré topazy.

Nabídka dalších šperků

Dále v našem obchodě pořídíte také náramky, přívěsky, náhrdelníky nebo řetízky, a to nejen ze zlata, ale třeba i ze stříbra. Nabízíme též různé interiérové doplňky, mezi něž patří například moderní nástěnné hodiny, které se stanou neodolatelnou ozdobou v každé domácnosti.

 

Sortiment

Hlavní menu

Statické stránky

 

Otevírací doba
 Po - Pá  9 - 17 hod


   

 

25.2. -1.3.2019,
 ZAVŘENO kamenná prodejna
DOVOLENÁ
e-schop objednávky
pošleme 4.3.2019

 


 

Dohoda s PÚ

 
- návštěvník
 

Jak koupit prstýnek a přitom sledovat ten úžasný moment překvapení?

 

To musíte vědět velikost. Zjistit velikost jejího prstýnku bez zeptání není zase tak složité, jak to může nejdříve vypadat. Je několik řešení. Ujasněte si na jaký prst pravé nebo levé ruky prsten chcete a mějte na paměti že každý prst je jiný.

Velikost prstenu tedy v čísle znamená obvod vnitřku prstenu v milimetrech.

Půjčte si ho.
Nejpřesnější je půjčit si prstýnek a doběhnout do prvního zlatnictví a nechat si velikost změřit.

Obkreslete si ho.
Obtáhněte si vnitřek prstene tužkou na kousek papíru. Pozor je potřeba být přesný.
Z nákresu změříme vnitřní průměr a spočítáme obvod.

Změřte ho.
Pokud máte posuvné měřítko (šupleru) změřte přesný vnitřní průměr a dosadíme  ho do vzorečku pro spočítání obvodu: vnitřní průměr v mm   x   3,14  =  velikost 

Nasaďte si ho.
Jednoduše si nasaďte její prsten na svůj prst a na místě, kdy už nepůjde dále, si udělejte čárku propiskou. Pozor na  umytí rukou.

Nebojte se zeptat o kolik velikostí lze prsten, který se Vám líbí zvětšit či zmenšit. Je to různé, ale všeobecně lze říci, že je to o dvě čísla nahoru i dolů. Může to být, až mnohonásobně více.   Prostě se ptejte a ptejte.

Zásnubní prsten.
Se nosí na prsteníčku levé ruky. V tomto případě na stejný prst by měl přijít prsten snubní, ale toto nedoporučuji, jelikož dochází k odírání obou prstenů o sebe. Z tohoto důvodu vybírejte zásnubní prsten tak, aby šel zvětšit na prostředníček,  nebo prsteníček pravé ruky.

Snubní prsten.
Dnešní trend je co snubní prsten to originál. Vybírejte tak, aby vydržel na celý život. Ptejte se na zvětšení a popřípadě možnost opravy povrchu. Matný nošením vyleštíte a lesklý poškrábete.

Dobrý prodejce by Vás na úskalí výběru měl upozornit, ale věřte že jsme jenom lidé a proto se ptejte a ptejte!!!!!