Zásnubní prsten

Zásnubní prsteny pro vaší pohádkovou nevěstu

 

Toužíte po romantické žádosti o ruku, která bude naplánována do posledního detailu? Pokud ano, jistě oceníte také kvalitní a detailně propracované zásnubní prsteny, které naleznete na webových stránkách zlatnictvikleopatra.cz. S našimi zásnubními prsteny se bude každá nevěsta cítit jako princezna.

 

Zásnubní prsteny se safírem nebo rubínem?

 

Chcete své drahé polovičce udělat neobyčejnou radost kvalitním zásnubním prstenem, který jí navždy bude připomínat kouzlo okamžiku, kdy jste jí požádal o ruku? V tom případě, na vás čeká lákavá nabídka našich zásnubních prstenů, které vám tento významný den budou navždy připomínat. Toužíte po zásnubním prstenu v bílém nebo například žlutém zlatě? Masivní prsten či dáváte přednost jemným rysům? Chcete raději prsten s kamenem nebo bez kamene? U nás si vyberete přesně to, co vám padne jako ulité. Možnostem se meze nekladou a takto významný den, jakým je právě žádost o ruku, je pouze jednou za život. O pravý look princezny se postarají také zásnubní prsteny, které jsou například s diamantem, safírem nebo rubínem. U nás ovšem seženete i velmi oblíbené prsteny s tyrkysem nebo smaragdem. Oblíbené jsou také prsteny s perlou či zirkonem.

 

Investice do kvalitního zásnubního prstenu se vyplatí!

Nebojte se investovat do kvalitního zásnubního prstenu. Vaše žena ho bude nosit každý den na své ruce, tudíž prsten musí také něco vydržet. Myslete především na životnost prstenu, kterým chcete svoji milovanou polovičku obdarovat. Levný a nekvalitní prsten jí v žádném případě radost neudělá. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, jistě vám rádi poradíme. Kvalitní prsten s diamantem jistě žádnou ženu neurazí a vy jí tak dáte najevo to, co pro vás opravdu v životě znamená. Prsteny jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který bude vaši ženu dělat po celý život šťastnou.

 

Sortiment

Hlavní menu

Statické stránky

 

Otevírací doba
 Po - Pá  9 - 17 hod


   

 

25.2. -1.3.2019,
 ZAVŘENO kamenná prodejna
DOVOLENÁ
e-schop objednávky
pošleme 4.3.2019

 


 

Dohoda s PÚ

 
- návštěvník
 

Jak koupit prstýnek a přitom sledovat ten úžasný moment překvapení?

 

To musíte vědět velikost. Zjistit velikost jejího prstýnku bez zeptání není zase tak složité, jak to může nejdříve vypadat. Je několik řešení. Ujasněte si na jaký prst pravé nebo levé ruky prsten chcete a mějte na paměti že každý prst je jiný.

Velikost prstenu tedy v čísle znamená obvod vnitřku prstenu v milimetrech.

Půjčte si ho.
Nejpřesnější je půjčit si prstýnek a doběhnout do prvního zlatnictví a nechat si velikost změřit.

Obkreslete si ho.
Obtáhněte si vnitřek prstene tužkou na kousek papíru. Pozor je potřeba být přesný.
Z nákresu změříme vnitřní průměr a spočítáme obvod.

Změřte ho.
Pokud máte posuvné měřítko (šupleru) změřte přesný vnitřní průměr a dosadíme  ho do vzorečku pro spočítání obvodu: vnitřní průměr v mm   x   3,14  =  velikost 

Nasaďte si ho.
Jednoduše si nasaďte její prsten na svůj prst a na místě, kdy už nepůjde dále, si udělejte čárku propiskou. Pozor na  umytí rukou.

Nebojte se zeptat o kolik velikostí lze prsten, který se Vám líbí zvětšit či zmenšit. Je to různé, ale všeobecně lze říci, že je to o dvě čísla nahoru i dolů. Může to být, až mnohonásobně více.   Prostě se ptejte a ptejte.

Zásnubní prsten.
Se nosí na prsteníčku levé ruky. V tomto případě na stejný prst by měl přijít prsten snubní, ale toto nedoporučuji, jelikož dochází k odírání obou prstenů o sebe. Z tohoto důvodu vybírejte zásnubní prsten tak, aby šel zvětšit na prostředníček,  nebo prsteníček pravé ruky.

Snubní prsten.
Dnešní trend je co snubní prsten to originál. Vybírejte tak, aby vydržel na celý život. Ptejte se na zvětšení a popřípadě možnost opravy povrchu. Matný nošením vyleštíte a lesklý poškrábete.

Dobrý prodejce by Vás na úskalí výběru měl upozornit, ale věřte že jsme jenom lidé a proto se ptejte a ptejte!!!!!