Zlaté šperky od vás potěší každého

Zlaté šperky od vás mne vždy potěší

 

Dříve jsem byla proti zlatu skeptická a raději jsem volila stříbrné šperky či dnes velmi oblíbenou chirurgickou ocel, dnes už ovšem vím, že i zlatý šperk udělá úplně stejnou službu, jako ten stříbrný. V současné době mi přijde, že celkový zájem o zlato stále více upadá. I já jsem patřila k davu, který odsuzoval zlato a viděl v něm něco staromódního, ovšem až do chvíle kdy mi můj přítel přichystal k výročí seznámení dárek, který čítal dva zlaté šperky z Vašeho zlatnictví Kleopatra. Jednalo se o překrásné náušnice a krásný jemný a velmi elegantní zlatý náramek. Pokud by mne v tu chvíli chtěl rovnou požádat o ruku, řekla bych jistě ano. Kdo ví, možná mne příští rok bude čekat zlatý prstýnek?

 

Zlaté šperky nosím každý den

Jak již jsem zmiňovala, zlatých šperků jsem měla ve své šperkovnici opravdu po málu. Dnes ovšem vím, že zlaté šperky nejsou zdaleka ničím staromódním a fádním. Svůj zlatý náramek téměř nesundávám ze své ruky. Všechny mé kamarádky ho obdivují a to zejména proto, že vypadá opravdu honosně. Díky tomu si myslí, že musel stát nejméně celou výplatu, ovšem opak je pravdou, přítel u vás tento zlatý šperk koupil opravdu cenově velmi dostupně. Jak to vím? Brouzdala jsem na Vašich stránkách a hledala další šperky, které by se mi mohli do budoucna hodit. Kromě již zmiňovaného náramku, jsem objevila ještě dvoje krásné zlaté náušnice a rovněž překrásný zlatý prsten, který nenápadně předhodím své drahé polovičce. Vaše zlaté šperky jsem si jedním slovem zamilovala.

 

Široký výběr a cenová dostupnost

Na Vašich webových stránkách mě oslovil široký sortiment a cenově dostupné nabídky šperků všeho druhu. Jelikož jsem zjistila, že se Vaše pobočka nachází v Hradci Králové, jistě jí v nejbližším možné termínu navštívím osobně a budu se kochat krásou vašich zlatých šperků osobně. Šperky všeho druhu jsou pro mne pastvou pro oči. Vezmu s sebou samozřejmě i svého přítele, kterému ukážu svůj vybraný snubní prsten s překrásným kamenem.

 

Sortiment

Hlavní menu

Statické stránky

 

Otevírací doba
 Po - Pá  9 - 17 hod


   

 

25.2. -1.3.2019,
 ZAVŘENO kamenná prodejna
DOVOLENÁ
e-schop objednávky
pošleme 4.3.2019

 


 

Dohoda s PÚ

 
- návštěvník
 

Jak koupit prstýnek a přitom sledovat ten úžasný moment překvapení?

 

To musíte vědět velikost. Zjistit velikost jejího prstýnku bez zeptání není zase tak složité, jak to může nejdříve vypadat. Je několik řešení. Ujasněte si na jaký prst pravé nebo levé ruky prsten chcete a mějte na paměti že každý prst je jiný.

Velikost prstenu tedy v čísle znamená obvod vnitřku prstenu v milimetrech.

Půjčte si ho.
Nejpřesnější je půjčit si prstýnek a doběhnout do prvního zlatnictví a nechat si velikost změřit.

Obkreslete si ho.
Obtáhněte si vnitřek prstene tužkou na kousek papíru. Pozor je potřeba být přesný.
Z nákresu změříme vnitřní průměr a spočítáme obvod.

Změřte ho.
Pokud máte posuvné měřítko (šupleru) změřte přesný vnitřní průměr a dosadíme  ho do vzorečku pro spočítání obvodu: vnitřní průměr v mm   x   3,14  =  velikost 

Nasaďte si ho.
Jednoduše si nasaďte její prsten na svůj prst a na místě, kdy už nepůjde dále, si udělejte čárku propiskou. Pozor na  umytí rukou.

Nebojte se zeptat o kolik velikostí lze prsten, který se Vám líbí zvětšit či zmenšit. Je to různé, ale všeobecně lze říci, že je to o dvě čísla nahoru i dolů. Může to být, až mnohonásobně více.   Prostě se ptejte a ptejte.

Zásnubní prsten.
Se nosí na prsteníčku levé ruky. V tomto případě na stejný prst by měl přijít prsten snubní, ale toto nedoporučuji, jelikož dochází k odírání obou prstenů o sebe. Z tohoto důvodu vybírejte zásnubní prsten tak, aby šel zvětšit na prostředníček,  nebo prsteníček pravé ruky.

Snubní prsten.
Dnešní trend je co snubní prsten to originál. Vybírejte tak, aby vydržel na celý život. Ptejte se na zvětšení a popřípadě možnost opravy povrchu. Matný nošením vyleštíte a lesklý poškrábete.

Dobrý prodejce by Vás na úskalí výběru měl upozornit, ale věřte že jsme jenom lidé a proto se ptejte a ptejte!!!!!