Zlaté šperky potěší každého

Zlaté šperky potěší každého

 

Zlaté šperky vzbudí v každé ženě pocit výjimečnosti. V naší luxusní kolekci zlatých šperků si tak jistě vybere každý. Může se jednat například o pozornost k výročí svatby či seznámení, potěšit svou milovanou polovičku zlatým šperkem ovšem můžete i formou dárku k Vánocům či jmeninám. Každá žena je výjimečná, tudíž je potřeba tento pocit výjimečnosti dávat každý den najevo právě skvěle padnoucím šperkem v jakékoliv podobě. S kvalitním šperkem, který se bude na každé dámě vyjímat, jistě nemůžete šlápnout vedle.

 

Zlaté šperky, bez kterých se neobejdete

V našem sortimentu naleznete nejrůznější druhy šperků, které se hodí pro jakoukoliv příležitost. Potěšit tak svoji drahou polovičku můžete například skvěle padnoucími zlatými náušnicemi či prstýnkem. Fantazii se meze nekladou, tudíž šperky vybírejte podle vašich spontánních pocitů. Našimi šperky potěšíte svoji maminku, sestru, tchýni i například babičku. Do zlatých šperků patří samozřejmě i neméně důležité zlaté prsteny pro muže, ze kterých si vyberete i ten správný snubní prsten pro svého nastávajícího manžela. Bez těchto praktických zlatých šperků se tedy rozhodně neobejdete.

 

Oblíbené bílé zlato

Jako velmi populární se jeví také šperky z bílého zlata. Pro ty, kteří vidí v klasickém zlatě kýč je tato varianta rozhodně na místě. Bílé zlato má všechny typické vlastnosti zlata, je velmi pevné a taktéž odolné. Na žádném z našich výrobků rozhodně nechybí ani puncovní značka České republiky či Vídeňské puncovní konvence.

 

Potěšte své blízké

Potěšit své blízké můžete celou řadou šperků a to od náramků, řetízků a náušnic, až po spony na kravaty či pánské prsteny. Svoji rodinu a známé tak můžete potěšit velmi kvalitními šperky, které se stanou jejich věrnými společníky všude tam, kde se s nimi objeví. Vybírat můžete šperky z klasického zlata i z již jednou zmiňovaného zlata bílého.

 

Sortiment

Hlavní menu

Statické stránky

 

Otevírací doba
 Po - Pá  9 - 17 hod


   

 

25.2. -1.3.2019,
 ZAVŘENO kamenná prodejna
DOVOLENÁ
e-schop objednávky
pošleme 4.3.2019

 


 

Dohoda s PÚ

 
- návštěvník
 

Jak koupit prstýnek a přitom sledovat ten úžasný moment překvapení?

 

To musíte vědět velikost. Zjistit velikost jejího prstýnku bez zeptání není zase tak složité, jak to může nejdříve vypadat. Je několik řešení. Ujasněte si na jaký prst pravé nebo levé ruky prsten chcete a mějte na paměti že každý prst je jiný.

Velikost prstenu tedy v čísle znamená obvod vnitřku prstenu v milimetrech.

Půjčte si ho.
Nejpřesnější je půjčit si prstýnek a doběhnout do prvního zlatnictví a nechat si velikost změřit.

Obkreslete si ho.
Obtáhněte si vnitřek prstene tužkou na kousek papíru. Pozor je potřeba být přesný.
Z nákresu změříme vnitřní průměr a spočítáme obvod.

Změřte ho.
Pokud máte posuvné měřítko (šupleru) změřte přesný vnitřní průměr a dosadíme  ho do vzorečku pro spočítání obvodu: vnitřní průměr v mm   x   3,14  =  velikost 

Nasaďte si ho.
Jednoduše si nasaďte její prsten na svůj prst a na místě, kdy už nepůjde dále, si udělejte čárku propiskou. Pozor na  umytí rukou.

Nebojte se zeptat o kolik velikostí lze prsten, který se Vám líbí zvětšit či zmenšit. Je to různé, ale všeobecně lze říci, že je to o dvě čísla nahoru i dolů. Může to být, až mnohonásobně více.   Prostě se ptejte a ptejte.

Zásnubní prsten.
Se nosí na prsteníčku levé ruky. V tomto případě na stejný prst by měl přijít prsten snubní, ale toto nedoporučuji, jelikož dochází k odírání obou prstenů o sebe. Z tohoto důvodu vybírejte zásnubní prsten tak, aby šel zvětšit na prostředníček,  nebo prsteníček pravé ruky.

Snubní prsten.
Dnešní trend je co snubní prsten to originál. Vybírejte tak, aby vydržel na celý život. Ptejte se na zvětšení a popřípadě možnost opravy povrchu. Matný nošením vyleštíte a lesklý poškrábete.

Dobrý prodejce by Vás na úskalí výběru měl upozornit, ale věřte že jsme jenom lidé a proto se ptejte a ptejte!!!!!