Zlatý náhrdelník

Zlatý náhrdelník není jen šperk. Zaručí vám krásu i věčné mládí

 

V historii ho považovali za krev bohů, dnes je korunku ženské krásy. Zlato, magický žlutý kov, si svou popularitu po tisíce let uchovalo právem.

 

Jen málokterý kov k sobě odjakživa poutal tolik pozornosti a vzbuzoval tolik vášní a emocí jako právě zlato. V Egyptě věřili, že zlato tvoří těla bohů, Inkové ho považovali za symbol Slunce a podle řecké mytologie to bylo právě zlato, co kolovalo bohům v žilách místo krve.

 

Moderní doba už na mýty, legendy a pohádky nevěří – přesto jako by si zlato část své magie uchovalo dodnes. Považujeme ho nejen za symbol úspěchu a bohatství, ale i jemnosti a sofistikované ženskosti. Není proto divu, že je zlato dodnes nesesaditelným číslem 1, pokud jde o šperky.

 

Kvalita i originalita

 

Hledáte způsob, jak své partnerce sdělit, že je pro vás stejnou inspirací, jako bývaly olympské bohyně pro řecké básníky? Máloco to řekne tak jednoznačně jako právě zlato – ať už jde o prsteny, náramky nebo třeba zlatý náhrdelník.

 

Jeho kovově žlutý lesk se hodí ke všem typům pleti a barvám vlasů a je skvělým doplňkem každého outfitu. Ocení ho především ženy, které milují originální nadčasové doplňky a zároveň touží po kvalitě a kráse, kterou obdivovali už umělci před tisíci lety.

 

Darujte zázrak věčného mládí

 

Mimochodem, odborníci dnes zlato nepovažují pouze za dekorativní kov, ale i za zdroj věčného mládí. Pozitivně v nás prý ovlivňuje látkovou přeměnu a následně i zpomaluje proces stárnutí. Provokuje v nás aktivitu, která přirozeným způsobem udržuje organismus v rovnováze a bezproblémovém chodu.

 

Darujete-li tedy své partnerce například zlatý náhrdelník, nedáváte jí pouze krásu a jemný šarm, ale i zdraví a věčné mládí. A řekněte sami – je snad někdo, kdo by po nich netoužil?

 

Sortiment

Hlavní menu

Statické stránky

 

Otevírací doba
 Po - Pá  9 - 17 hod


   

 

25.2. -1.3.2019,
 ZAVŘENO kamenná prodejna
DOVOLENÁ
e-schop objednávky
pošleme 4.3.2019

 


 

Dohoda s PÚ

 
- návštěvník
 

Jak koupit prstýnek a přitom sledovat ten úžasný moment překvapení?

 

To musíte vědět velikost. Zjistit velikost jejího prstýnku bez zeptání není zase tak složité, jak to může nejdříve vypadat. Je několik řešení. Ujasněte si na jaký prst pravé nebo levé ruky prsten chcete a mějte na paměti že každý prst je jiný.

Velikost prstenu tedy v čísle znamená obvod vnitřku prstenu v milimetrech.

Půjčte si ho.
Nejpřesnější je půjčit si prstýnek a doběhnout do prvního zlatnictví a nechat si velikost změřit.

Obkreslete si ho.
Obtáhněte si vnitřek prstene tužkou na kousek papíru. Pozor je potřeba být přesný.
Z nákresu změříme vnitřní průměr a spočítáme obvod.

Změřte ho.
Pokud máte posuvné měřítko (šupleru) změřte přesný vnitřní průměr a dosadíme  ho do vzorečku pro spočítání obvodu: vnitřní průměr v mm   x   3,14  =  velikost 

Nasaďte si ho.
Jednoduše si nasaďte její prsten na svůj prst a na místě, kdy už nepůjde dále, si udělejte čárku propiskou. Pozor na  umytí rukou.

Nebojte se zeptat o kolik velikostí lze prsten, který se Vám líbí zvětšit či zmenšit. Je to různé, ale všeobecně lze říci, že je to o dvě čísla nahoru i dolů. Může to být, až mnohonásobně více.   Prostě se ptejte a ptejte.

Zásnubní prsten.
Se nosí na prsteníčku levé ruky. V tomto případě na stejný prst by měl přijít prsten snubní, ale toto nedoporučuji, jelikož dochází k odírání obou prstenů o sebe. Z tohoto důvodu vybírejte zásnubní prsten tak, aby šel zvětšit na prostředníček,  nebo prsteníček pravé ruky.

Snubní prsten.
Dnešní trend je co snubní prsten to originál. Vybírejte tak, aby vydržel na celý život. Ptejte se na zvětšení a popřípadě možnost opravy povrchu. Matný nošením vyleštíte a lesklý poškrábete.

Dobrý prodejce by Vás na úskalí výběru měl upozornit, ale věřte že jsme jenom lidé a proto se ptejte a ptejte!!!!!