Darujte zlatý šperk a určitě nezklamete!

Blíží se narozeniny Vaší přítelkyně, manželky, maminky či babičky? Ať už se jedná o kteroukoliv ženu z vašeho blízkého okolí, určitě si lámete hlavu nad vhodným dárkem, který by jí nejen potěšil, ale zároveň by jej mohla i používat. Bojíte se, že si uděláte ostudu kvůli nevhodně zvolenému dárku?

Pokud se chcete vyvarovat trapným chvilkám při rozbalování dárků, zvolte jistotu – zlatý šperk. Při oslavách životních jubileí, narození dítěte, promocích či výročích sňatku je lepší kupovat spíše dárky trvalejšího a hodnotnějšího charakteru. Něco, co bude oslavenkyni navždy připomínat příležitost, při které takový dárek dostala.Vsaďte na osvědčenou klasiku a potěšte ji nějakým pěkným zlatým šperkem. Věřte, že bude z takového dárku nadšena.

Domnívám se, že mluvím za všechny ženy, když konstatuji, že pěkným šperkem nepohrdneme.  J Ať už jde o prstýnek, náušnice, náramek či řetízek na krk, máme vždy velkou radost. Vybírat můžete ze zlatých šperků s přírodními kameny, diamanty, smaragdy, rubíny, safíry, perlami, korály, tyrkysy, zirkony nebo můžete zvolit zlatý šperk bez kamenů.

                                                                                                                                                                  Zlaté šperky nás dělají krásnější, a to přece každá žena chce. Mluvím ze své nedávné zkušenosti, kdy mi manžel daroval k našemu výročí svatby sadu krásných a luxusně vypadajících zlatých náušnic a prstenu se zirkony a já byla v sedmém nebi.J

A ačkoli se to na první pohled nezdá, muže potěší šperky stejně tak jako ženy. Samozřejmě, že ne všechny muže, ale některé ano. Je jen na vašem úsudku, zda váš partner by byl zlatým šperkem potěšen či nikoliv. Taková zlatá spona do kravaty by mohla potěšit každého muže, který nosí často oblek a potrpí si na elegantní vzhled.

 

 

Sortiment

Hlavní menu

Statické stránky

 

Otevírací doba
 Po - Pá  9 - 17 hod


   

 

25.2. -1.3.2019,
 ZAVŘENO kamenná prodejna
DOVOLENÁ
e-schop objednávky
pošleme 4.3.2019

 


 

Dohoda s PÚ

 
- návštěvník
 

Jak koupit prstýnek a přitom sledovat ten úžasný moment překvapení?

 

To musíte vědět velikost. Zjistit velikost jejího prstýnku bez zeptání není zase tak složité, jak to může nejdříve vypadat. Je několik řešení. Ujasněte si na jaký prst pravé nebo levé ruky prsten chcete a mějte na paměti že každý prst je jiný.

Velikost prstenu tedy v čísle znamená obvod vnitřku prstenu v milimetrech.

Půjčte si ho.
Nejpřesnější je půjčit si prstýnek a doběhnout do prvního zlatnictví a nechat si velikost změřit.

Obkreslete si ho.
Obtáhněte si vnitřek prstene tužkou na kousek papíru. Pozor je potřeba být přesný.
Z nákresu změříme vnitřní průměr a spočítáme obvod.

Změřte ho.
Pokud máte posuvné měřítko (šupleru) změřte přesný vnitřní průměr a dosadíme  ho do vzorečku pro spočítání obvodu: vnitřní průměr v mm   x   3,14  =  velikost 

Nasaďte si ho.
Jednoduše si nasaďte její prsten na svůj prst a na místě, kdy už nepůjde dále, si udělejte čárku propiskou. Pozor na  umytí rukou.

Nebojte se zeptat o kolik velikostí lze prsten, který se Vám líbí zvětšit či zmenšit. Je to různé, ale všeobecně lze říci, že je to o dvě čísla nahoru i dolů. Může to být, až mnohonásobně více.   Prostě se ptejte a ptejte.

Zásnubní prsten.
Se nosí na prsteníčku levé ruky. V tomto případě na stejný prst by měl přijít prsten snubní, ale toto nedoporučuji, jelikož dochází k odírání obou prstenů o sebe. Z tohoto důvodu vybírejte zásnubní prsten tak, aby šel zvětšit na prostředníček,  nebo prsteníček pravé ruky.

Snubní prsten.
Dnešní trend je co snubní prsten to originál. Vybírejte tak, aby vydržel na celý život. Ptejte se na zvětšení a popřípadě možnost opravy povrchu. Matný nošením vyleštíte a lesklý poškrábete.

Dobrý prodejce by Vás na úskalí výběru měl upozornit, ale věřte že jsme jenom lidé a proto se ptejte a ptejte!!!!!