Jak se stát princeznou

31. července 2018

S námi se každá slečna i dáma může stát princeznou

Skoro všechny malé holčičky si rády hrají na princezny. Začnou si půjčovat maminčiny obleky, šperky, dokonce i boty na podpatku, model doladí záclonou... A princezna je na světě. Některá se vydává za Šípkovou Růženku, jiná třeba za královnu Kleopatru. Šperky hrají v kostýmech princezny podstatnou roli.

Ale ruku na srdce... Mnohá slečna i paní se ráda cítí jako princezna. Jaký šperk bych si dnes vybrala? Zlatý řetízek, zlaté náušnice, briliantovou brož? Pro všechny slečny i dámy máme širokou nabídku zlatých šperků ze 14karátového a 18karátového zlata. Vyhovíme každému požadavku našich zákazníků. Prsteny, náušnice, řetízky, zlaté šperky, prsteny kamenové se syntetickým či přírodním kamenem (briliant, diamant, safír, smaragd, rubín, perly), přívěsky, řetízky, náhrdelníky, náramky – z našeho nepřeberného sortimentu si vebere opravdu každý, i ten nejnáročnější klient. 

Nezapomínáme ani na důležité životní události a dle přání zákazníka vyrobíme prsten zásnubní či snubní. Pro děti máme připraveny dětské zlaté náušnice. Rodiče si z našeho širokého sortimentu mohou vybrat náušnici dle svého gusta, věku dítěte, velikosti ušního lalůčku, a podobně.

Z našeho sortimentu si mohou vybrat i klienti, kteří mají zálibu v českém růžovém porcelánu, originálním cibuláku a broušeném skle. Nabízíme rovněž společenské a sportovní hodinky, kuchyňské, nástěnné a stolní hodiny. Pro muže máme širokou paletu kravatových spon, manžetových knoflíků, pánských prstenů, ale i náramků.

Nesoustředíme se ovšem jenom na zlato. Nabízíme luxusní portugalské stříbro kombinované se zlatem, stříbrné šperky osázené kameny, šperky francouzké značky Champs Elysées - Paris, zirkony, jantar, tyrkys nebo korály. Provádíme také ruční zakázkovou výrobu a rytecké práce, opravujeme šperky. Dle  zákazníka jsme proto schopni pružně reagovat na každé jeho přání, vyplníme i ta nejtajnější přání každé princezny.