Stříbrným šperkem zaručeně potěšíte

6. listopadu 2018

Stříbrným šperkem zaručeně potěšíte

Vybíráte dárek prosvou přítelkyni? Milujete ji, je pro Vás velmi důležitá a chcete ji mile překvapit? Zapomeňte tedy na plyšáky, kosmetické balíčky či praktické dárky do domácnosti - to byste asi nedostal titul „Přítel roku“. S největší pravděpodobností má už vaše partnerka takových dárků od vás plnou skříň. Vsaďte na klasiku a léta ověřenou jistotu a obdarujte ji nějakým pěkným luxusním šperkem, uvidíte, že zabodujete.

Lidé se většinou dělí na ty, kteří nosí zlaté šperky a na ty, kteří nosí šperky stříbrné. Dejte si tedy pozor, jaké šperky vaše partnerka nosí. Pokud víte, že přítelkyně nosí pouze stříbrné šperky či šperky z bílého zlata a několik kousků z klasického zlata se jí už několik let válí nečinně v šuplíku, rozhodně jí šperk ze žlutého zlata nekupujte, s největší pravděpodobností by nebyla moc nadšená a také by jej nenosila. Dále musíte vědět, zda má vaše partnerka radši šperky jednodušší a jemnější nebo spíše šperky veliké a výrazné, které nelze přehlédnout.

Stříbrné šperky jsou módním doplňkem a ozdobou mnoha žen a mužů. Cena stříbrných šperků je samozřejmě o dost nižší, než je tomu u zlatých či diamantových šperků. Stříbrné šperky také mají oproti zlatým jednu nevýhodu, a to, že oxidují vlivem znečištěného ovzduší, chemických látek nebo povětrnostních podmínek. Vzniklé černé skvrny lze ale správným čištěním jednoduše odstranit.

Vybírat můžete mezi náušnicemi, prsteny, náhrdelníky, řetízky, přívěšky, náramky, brožemi apod. Ideální je zakoupit celou sadu, např. náušnice a řetízek s přívěškem, kdy jednotlivé šperky k sobě krásně ladí.