Zásnubní prsten

6. listopadu 2018

Zásnubní prsten

Zásnubní prsteny pro vaší pohádkovou nevěstu

 Toužíte po romantické žádosti o ruku, která bude naplánována do posledního detailu? Pokud ano, jistě oceníte také kvalitní a detailně propracované zásnubní prstenykteré naleznete na webových stránkách zlatnictvikleopatra.cz. S našimi zásnubními prsteny se bude každá nevěsta cítit jako princezna.

 Zásnubní prsteny se safírem nebo rubínem?

 Chcete své drahé polovičce udělat neobyčejnou radost kvalitním zásnubním prstenem, který jí navždy bude připomínat kouzlo okamžiku, kdy jste jí požádal o ruku? V tom případě, na vás čeká lákavá nabídka našich zásnubních prstenů, které vám tento významný den budou navždy připomínat. Toužíte po zásnubním prstenu v bílém nebo například žlutém zlatě? Masivní prsten či dáváte přednost jemným rysům? Chcete raději prsten s kamenem nebo bez kamene? U nás si vyberete přesně to, co vám padne jako ulité. Možnostem se meze nekladou a takto významný den, jakým je právě žádost o ruku, je pouze jednou za život. O pravý look princezny se postarají také zásnubní prsteny, které jsou například s diamantem, safírem nebo rubínem. U nás ovšem seženete i velmi oblíbené prsteny s tyrkysem nebo smaragdem. Oblíbené jsou také prsteny s perlou či zirkonem.

 Investice do kvalitního zásnubního prstenu se vyplatí!

Nebojte se investovat do kvalitního zásnubního prstenu. Vaše žena ho bude nosit každý den na své ruce, tudíž prsten musí také něco vydržet. Myslete především na životnost prstenu, kterým chcete svoji milovanou polovičku obdarovat. Levný a nekvalitní prsten jí v žádném případě radost neudělá. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, jistě vám rádi poradíme. Kvalitní prsten s diamantem jistě žádnou ženu neurazí a vy jí tak dáte najevo to, co pro vás opravdu v životě znamená. Prsteny jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který bude vaši ženu dělat po celý život šťastnou.